• +38 (044) 391-41-20

Олег Осипенко – керівник бізнес-напрямку Птиця, канд. с-г. наук, спеціаліст з розробки продуктів по напрямку "Птиця".

Народився і виріс в c.Боровіца (Чигиринський район, Черкаська обл.), Де закінчив з відзнакою середню Чигиринську школу. У 2000 році вступив на зоотехнічний факультет Білоцерківського Націнального аграрного університету (БНАУ), і отримав диплом з відзнакою за спеціальністю "Зоотехнія".

З 2005-го по 2008 рр. продовжив навчання в аспірантурі БНАУ на кафедрі переробки продукції тваринництва та виробництва комбікормів, за спеціальністю "Годування тварин і технологія кормів".

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на тему "Перетравність корму, обмін речовин та продуктивність курей- несучок за різного рівня та співвідношення сірки і селену в раціоні"; отримав звання кандидата сільськогосподарських наук. В даний час продовжує наукову роботу в лабораторії інноваційних досліджень БНАУ на тему мінерального живлення с.-г. тварин для підвищення продуктивності і поліпшення якості продукції.

Почав трудовий шлях у 2000 році на базі господарства СТОВ "Україна" (с. Тіньки Чигиринського р-ну Черкаської обл.) в якості помічника по догляду за тваринами.

У 2002 році працював супервайзером в землеробському господарстві "Північ" (республіка Чехія). Протягом 2003-2004 рр. продовжив зарубіжний досвід на фермерських господарствах Великобританії як працівник і супервайзер.

У 2005 році повернувся в Україну, де продовжив роботу в СТОВ "Україна" як зооінженер.

У 2006-2008 рр. працював на позиції зооінженера в господарстві "Білоцерківське птахопідприємство" (м. Біла Церква Київської обл.).

У 2008 році продовжив роботу на посаді асистента кафедри технології переробки продукції тваринництва та виробництва комбікормів при БНАУ.

З 2011 року працює у відділі управління товарною політикою ГК "Агровет Атлантик" спеціалістом з розробки продуктів в напрямку "Птиця".

Эксперты – фото2648