• +38 (044) 391-41-20

Посол В'єтнаму, Нгуен Ань Туан: «Ми зацікавлені в імпорті української м'ясо-молочної продукції»

В'єтнам на сьогоднішній день є привабливим експортним ринком для української продукції тваринництва. У зв'язку з цим нещодавно Асоціація тваринників України провела зустріч з послом В'єтнамської народної республіки і торговим радником посольства паном Хо Чунг Тхань, де сторони обговорили перспективи співпраці в напрямку торговельних відносин між країнами в сфері тваринництва. Крім того, пан посол і торговий радник дали ексклюзивне інтерв'ю корпоративному журналу AVA Group - AgroVet Times, де розповіли про ситуацію на ринку тваринництва В'єтнаму і привабливості українського ринку з точки імпорту м'ясо-молочної продукції.

AgroVet Times: Чим привабливий ринок української продукції тваринництва для імпорту до В'єтнаму, зокрема, свинини?

Г-н Нгуен Ань Туан: Україна - країна з високим потенціалом у сфері розвитку тваринництва. Продукція, яку експортує ваша країна - високої якості і конкурентна за ціною. В'єтнам же, свою чергу, має велику потребу в продуктах тваринництва, особливо, птиці, яловичині, молоці. Крім того, більшість мешканц В'єтнаму люблять свинину, яка становить 73,3% від всього споживаного м'яса, ще 17,5% припадає на птицю і 9,2% - на яловичину. Однак мало хто із в'єтнамських споживачів знайомий з українською м'ясо-молочною продукцією. І хоча на сьогоднішній день В'єтнам задовольняє потребу свого внутрішнього ринку в свинині, і навіть починає її експортувати (в 2016 році ми експортували 15 млн голів свиней і 25 тис. тонн м'яса), наша країна відчуває потребу також і в імпорті цього м'яса. Особливо, високоякісної свинини, яка б відповідала нашим санітарним вимогам.

AgroVet Times: Сільське господарство - домінуюча галузь В'єтнаму. В аграрній сфері зайнято більше 50% населення країни. Як справи з тваринництвом, і які напрямки тваринництва ключові?

Нгуен Ань Туан: Тваринництво у В'єтнамі розвивається стрімко, збільшуючись в середньому на 5,5% на рік в період з 2011 по 2016 рр, (в тому числі темпи розвитку птахівництва - 7-8% в рік). Воно становить 30-32% усього сільського господарства В'єтнаму.

Протягом останніх 10 років виробництво свинини та яєць зросло в 3 рази, молока - в 4 рази.

Так, в 2016 році обсяг свинини склав 27,5-28 млн голів, птиці - 300 млн голів.

Крім того, у В'єтнамі вже налагоджено виробництво ВРХ (в 2016 році воно склало 0,5 млн голів) і переробка молока та молочної продукції. Наше молоко експортується в 43 країни світу.

Успішна наша країна і в кормовиробництві. В'єтнам посідає 1-е місце в АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії) з виробництва комбікормів, оскільки тут зосереджені представництва найбільших іноземних кормових компаній.

AgroVet Times: Яка потреба населення В'єтнаму в м'ясопродуктах?

Нгуен Ань Туан: Останнім часом у нас зростає потреба в птиці і яловичині, яку внутрішнє виробництво повністю не покриває. Тому ми щорічно імпортуємо птиці і яловичини на суму 400-500 млн дол. США. Висока потреба в імпорті пояснюється також не надто високою якістю вітчизняної продукції для внутрішнього споживача, зокрема, свинини, що викликано наявністю різних інфекційних захворювань тварин на території країни, а також недосконалими технологіями переробки.

Що стосується молока і молочної продукції, то внутрішнє виробництво задовольняє потреби лише на 40% в молоці, в тому числі в свіжому молоці - тільки 30%. На сьогоднішній день середній обсяг споживання молока на душу населення у В'єтнамі становить 20 л / год. Цей продукт в основному популярний у великих містах, де доходи населення вищі, в той час як в сільській місцевості, де люди мають більш низький дохід, доросле населення молоко практично не вживає. Однак з підвищенням доходів у населення В'єтнаму підвищується потреба в молоці. Тому щорічно ми імпортуємо молока на суму близько 1 млрд дол. США, в основному це сухе молоко.

Таким чином, з огляду на те, що чисельність населення нашої країни близько 100 млн чол., на сьогоднішній день В'єтнам є величезним потенційним ринком споживання продукції тваринництва. Прогнозується, що до 2020 року обсяг споживання м'яса у В'єтнамі складе 4 млн тонн.

AgroVet Times: Яким ви бачите розвиток тваринництва у В'єтнамі в найближчі роки?

Нгуен Ань Туан: У нас вже сформована стратегія розвитку тваринництва до 2030 року, в якій ключовим стане акцент на збільшення виробництва свинини, птиці, яловичини і молока екстра-класу для внутрішніх потреб і експорту.

У цій стратегії також передбачається зниження поголів'я свиней (яких зараз близько 30 млн голів) з 73% до 60% всього ринку м'яса, це пов'язано з тенденцією підвищення споживання в'єтнамцями м'яса птиці. У зв'язку з цим ми плануємо збільшувати кількість птиці з 19% до 28% з обсягом 370-410 млн од. Також планується нарощувати виробництво яловичини з нинішніх 9% до 10%, з об'ємом 5,5-8 млн голів, в т.ч. дійних корів.

AgroVet Times: Які країни є на сьогоднішній день ключовими експортерами продукції тваринництва для В'єтнаму?

Хо Чунг Тхань:: В'єтнам імпортує яловичину, птицю і свинину з таких країн як Австралія, США, Нова Зеландія, Індія, Франція, Канада, Голландія, Південна Корея і Польща. У 2017 році ми ввезли м'ясної продукції на суму близько 500 млн дол. США, в т.ч. 6500 тонн яловичини на 11 млн дол. США; 81 тис. Тонн птиці на 75,9 млн дол. США; 262 321 голів великої рогатої худоби та 42 тис. Тонн яловичини на суму 410 млн дол. США. Крім того, ми імпортуємо сухе молоко з Голландії, Данії, Норвегії та Австралії.

Однак сьогодні В'єтнам розширює географію країн для імпорту продукції, і з цієї точки зору нам дуже цікава Україна, як виробник якісного і конкурентного за ціною м'яса і молочки.

AgroVet Times: В якому вигляді продукція тваринництва цікава для імпорту до В'єтнаму: це тварини живцем, або заморожене м'ясо, субпродукти?

Хо Чунг Тхань:: Ми імпортуємо як свиней і ВРХ живцем, так і яловичину, а також птицю в замороженому вигляді.

AgroVet Times: Чи може Україна конкурувати з іншими експортерам на в'єтнамському м'ясному ринку?

Хо Чунг Тхань: Ми імпортуємо як свиней і ВРХ живцем, так і яловичину, а також В принципі, може. Але зараз на ринку В'єтнаму йде жорстка конкурентна боротьба, тому для українські виробники повинні чітко вивчити особливості в'єтнамського ринку, а також продукції конкурентів. Крім того, суворо дотримуватися вимог до експорту, особливо щодо санітарних норм. Також необхідно налагодити дистриб'юторську мережу, запровадити спільне виробництво.

AgroVet Times: Чи багато українських тваринницьких підприємств вже експортують продукцію до В'єтнаму?

Нгуен Ань Туан: Дуже мало. Проблемою для цього є відсутність повної законодавчої бази для обміну аграрною продукцією. Так, останнім часом торгівля Агранов продукцією між В'єтнамом і Україною стримується через закінчення періоду реєстрації в вересні 2015 року дозвільних документів для імпорту до В'єтнаму продукції тваринного і рослинного походження.

У зв'язку з цим в'єтнамська сторона вже зверталася до української з проханням оновити документи реєстрації, але до сих пір цього не було зроблено. Хоча в жовтні минулого року на 14-му засіданні Міжурядової комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва українська і в'єтнамська сторони вже обговорили питання посилення торгівлі аграрної продукції між нашими країнами, в результаті чого було запропоновано підписати найближчим часом такі документи: Угода про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин; Угода про співробітництво в галузі карантину та здоров'я тварин; Угода про співробітництво в галузі безпеки контролю над якістю продукції сільського, лісового і рибного господарства. Дуже сподіваємося, що питання дозвільної документації буде вирішено найближчим часом, і ми зможемо налагодити торгово-економічні зв'язки в аграрній сфері.

AgroVet Times: Дякуємо за інтерв'ю!