• +38 (044) 391-41-20

Відомі українські жінки знялись в календарі Agro 2017 на підтримку аграрної галузі України

ГК «АгроВет Атлантик» випустила спільно з Асоціацією тваринників України та Всеукраїнським аграрним кооперативом календар Agro 2017, для якого у вишуканих та стильних етнічних образах знялися найвідоміші жінки України. Участь у проекті взяли:

  • Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України
  • Владислава Рутицька, радник міністра АПК
  • Ольга Сумська, народна артистка України
  • Влада Литовченко, культурний та громадський діяч
  • Дарина Ісакова, директор аграрного глянцю Landlord
  • Людмила Зубко, ресторатор.

Ідеологом проекту стала голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар. «Ми всі розуміємо, що аграрний бізнес — це той локомотив, який здатен вивести Україну із кризи і підняти її на новий економічний рівень, - зазначила Ірина Олександрівна. – Любов до землі закарбувалося в генетичній пам’яті кожного українця ще від дідів-прадідів. Але для нашої країни аграрна сфера завжди залишатиметься найважливішою не тільки з погляду менталітету, але й, передусім, із погляду розвитку економіки.

Слід зазначити, що сьогодні продукція сільськогосподарської галузі дає третину валового національного продукту України. На жаль, серед молодого покоління аграрна справа на сьогоднішній день втратила популярність.

Тому ми, разом із відомими українськими жінками – громадськими і культурними діячами, представницями бізнесу - вирішили створити такий проект популяризації аграрної галузі, аби підтвердити її високий статус як престижного, сучасного и перспективного напрямку діяльності».

Онлайн версія календаря доступна за посиланням: http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/124

Партнери проекту:

Одежда: дизайнер Юлія Магдич
Аксессуары: дизайн-студія Svitlo
авторська біжутерія від Віти Кульбовської
Место: ресторан "Щекавиця"