• +38 (044) 391-41-20

Церемонія нагородження премій Кукурудзяний Оскар та Люцерновий Олімп

oskar_210x297-1.jpgЗапрошуємо відвідати щорічну церемонію нагородження премій «Кукурудзяний Оскар» та «Люцерновий Олімп» 22 лютого об 11:00 в Міжнародному виставковому центрі.

Премія «Кукурудзяний Оскар» виділяє найкращі зразки кукурудзяного силосу серед господарств України. А відзнаку «Люцерновий Олімп» отримає учасник за найкращий люцерновий сінаж. У конкурсі «Кукурудзяний Оскар» беруть участь більш ніж 300 молочних господарств України та понад 1000 зразків кукурудзяного силосу. А у конкурсі «Люцерновий Олімп» - більш ніж 500 молочних господарств України та понад 1000 зразків сінажу люцерни. Головний приз – бізнес-тур до лабораторії Eurofins Agro Testing Wageningen BV/BLGG (м. Вагенінген, Нідерланди) та найкращих молочних ферм Нідерландів. Володарі другого і третього місць отримають сертифікати на комплекс досліджень від лабораторії BLGG AgroXpertus.

У програмі заходу передбачені виступи Пітера ван Дорена, технічного директора напрямку ВРХ групи компаній «АгроВет Атлантик», експерта світового рівня з ВРХ (Нідерланди), Ярослава Кушніра, провідного консультанта «ВРХ» ГК «АгроВет Атлантик», та міжнародних експертів.

olympicpartyfl.jpgНагадаємо, що «Кукурудзяний Оскар» проводиться вже вдруге. У минулому році 16 лютого 2017 року відбулася церемонія нагородження премії «Кукурудзяний Оскар 2016». Головний приз завоювала компанія ТОВ «Агросет», а друге і третє місця посіли компанія ПСП «Пісківське» та ТОВ «Україна-2001». Премія «Кукурудзяний Оскар» - це ще один крок для стимулювання українських фермерів слідкувати за якістю кормів та постійно працювати над покращенням кінцевого продукту. «Люцерновий Олімп» проводиться вперше, і ми вже в очікуванні цього визначного дня.

Нагородження відбудеться в рамках щорічної міжнародної виставки Agro Animal Show 2018 21-23 лютого в МВЦ (Броварський проспект 15). Чекаємо зустрічі на церемонії нагородження премій «Кукурудзяний Оскар» та «Люцерновий Олімп»!

Дата та час: 22 лютого 2018 року, 11:00-13:00.

Місце: Міжнародний виставковий центр, конференц-зал №3, вхід 1А, Броварський проспект 15.