• +38 (044) 391-41-20

В Україні відбулася щорічна премія «Кукурудзяний Оскар» і «Люцерновий Олімп»

22 лютого 2018 року відбулася щорічна церемонія нагородження за найкращий сорт кукурудзяного силосу - «Кукурудзяний Оскар» і «Люцерновий Олімп» за найкращий люцерновий сінаж. Захід організовано спільно з партнерами AVA Group - голландською компанією FeedLance і всесвітньо відомою лабораторією досліджень кормів BLGG AgroХpertus. Урочиста подія відбулася в рамках восьмої міжнародної виставки ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2018.

Програма заходу складалася з двох презентацій і церемонії нагородження.

Адам Коллантін, менеджер з продажу відомої датської компанії CHR-Hansen, відкрив теоретичну частину заходу, коротко розповівши про компанію та її діяльність. CHR-Hansen є лідером у розвитку і виробництві натуральних бактеріальних рішень для здоров'я тварин.

img_2472.jpgДалі слово було передано Крістіану Віту, глобальному продакт-менеджеру по силосах та інокулянтах компанії CHR-Hansen, який присвятив свою презентацію ролі інокулянтів у процесі силосування. Експерт показав, як повинен виглядати правильний силос, розповів про різні штами бактерій і про те, чим вони відрізняються. Крістіан Віт доповнив презентацію відеороликом і продемонстрував експеримент, в якому були взяті однакові бактерії, але різні штами, і те, як вони себе показали у випробуваннях.

Друга презентація була присвячена новим відкриттям у якісних аналізах кормів. Експерт з Нідерландів Пітер ван Дорен, технічний директор із ВРХ AVA Group, пояснив систему оцінювання силосу і сінажу, як правильно це робити, за якими параметрами, а також до яких показників слід прагнути.

img_2558.jpg«Я дуже радий, що компанія CHR-Hansen стала нашим партнером в Україні. Крім того, завдяки тому, що у нас є такий партнер, як BLGG, ми можемо робити якісні аналізи кормів. Ми проводимо ці конкурси, щоб підтримувати дискусію на рівні господарств в Україні про якість кормів. Як відомо, на господарствах часто існують суперечки між агрономами і технологами. А на таких зустрічах ми покликані прояснити всі нюанси по системі і критеріям оцінювання кормів». - зазначив Пітер ван Дорен, технічний директор із ВРХ AVA Group.

Теоретична частина увінчалася церемонією нагородження переможців конкурсів «Кукурудзяний Оскар» і «Люцерновий Олімп». Володарі першого місця премій отримали головний приз - бізнес-подорож до Нідерландів. А другі і треті місця - сертифікати на комплекс досліджень від лабораторії BLGG AgroXpertus.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху всім учасникам у наступному році!

Переможці конкурсу «Кукурудзяний Оскар»:

img_2620.jpg1 місце: Олександрівка ПСП (Черкаська область, Жашківський район)

2 місце: Чумак АФ ФГ (Дніпропетровська область (схід), Верхньодніпровський район)

3 місце: Агрофірма ім. Шевченка (Чернігівська область, Бахмацький район).

Переможці конкурсу «Люцерновий Олімп»:

img_2641.jpg1 місце: Агрофірма Пісчанська (Харківська область, Красноградський район)

2 місце: Ічнянське ПОСП (Чернігівська область, Ічнянський район)

3 місце: Ланна-Агро ПП (Полтавська область, Карлівський район)

Конкурси «Кукурудзяний Оскар» і «Люцерновий Олімп» в черговий раз підтвердили, що українські господарства заготовляють кукурудзяний силос високої якості, який знаходиться на рівні з європейським. Цінні призи стимулюють учасників стежити за своїми показниками і якістю кормів, постійно їх удосконалюючи. Такого роду ініціативи допомагають розвивати ринок сільського господарства в Україні.

Повний фотозвіт: http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/158.