• +38 (044) 391-41-20

AVA Group представила інноваційні рішення компанії на ХІ Міжнародному молочному конгресі

З 06 по 07 березня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася головна подія молочного сектору України - ХІ Міжнародний молочний конгрес

На стенді AVA Group відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з інноваційними рішеннями у силосуванні. Нагадаємо, що наприкінці минулого року AVA Group стала ексклюзивним дистриб’ютором інокулянтів світового лідера – компанії CHR-Hansen. І наразі біологічні інокулянти доступні для українських господарств.

У чому користь та перевага цього інноваційного рішення, гості змогли дізнатися від провідних консультантів AVA Group.

«Якість кукурудзяного силосу залежить не тільки від правильного менеджменту закладання, а й від процесів ферментації. Саме інокулянти допомагають керувати цим процесом», – коментує Віталій Шкарбан, інноваційний провідний продакт-менеджер із годівлі, керівник бізнес-напряму «ВРХ» AVA Group.

У рамках заходу AVA Group представила 3 новинки:

  • 1.SiloSolve®AS 200 - бактеріальний інокулянт для аеробної стабільності та покращення ферментації. SiloSolve® AS 200 є науково обґрунтованим, дослідно підтвердженим інокулянтом для усіх рослин. Він зменшує нагрівання та покращує аеробну стабільність, пригнічує ріст дріжджів та цвілі та покращує збереження поживності та якості силосу.
  • 2.SiloSolve®FC - бактеріальний інокулянт для покращення ферментації та аеробної стабільності силосу. SiloSolve® FC є науково обґрунтованим, дослідно підтвердженим інокулянтом для усіх рослин. Він швидко створює анаеробне середовище та запобігає псуванню, забезпечує аеробну стабільність та збереження рівня сухої речовини, а також досягає відмінної ферментації та аеробної стабільності – навіть на 7-й день після закладання.
  • 3.SiloSolve®MC - бактеріальний інокулянт для кращої ферментації та мікробіального контролю в силосі. SiloSolve® MC – це науково обґрунтований, дослідно підтверджений бактеріальний інокулят, створений для вологих силосів. Він знижує клостридну ферментацію, покращує збереження сухої речовини та знижує деградацію протеїну та рівень аміаку.

Гості стенду також змогли отримати консультацію щодо підбору інокулянтів згідно з характеристиками рослин, які силосуються.

Окрім цього компанія представила Agrovet Transition Concept – стратегію годівлі для корів транзитного періоду. ATC є комбінацією сучасних наукових і практичних підходів в годівлі і менеджменті корів під час транзитного періоду. Використовуючи стратегію ATC на молочних фермах, ми створюємо оптимальні годівельні умови для підготовки рубця до наступної лактації і безпроблемного проходження найбільш критичного періоду в лактації. Проактивний підхід від ATC дозволяє уникнути великої кількості проблем та мати кращі результати.

«Участь у Міжнародному молочному конгресі – це чудовий шанс представити інноваційні рішення компанії, запропонувати гостям експертні консультації та розповісти про інші наші досягнення. Аграрна сфера є дуже перспективною галуззю, тому ми маємо об’єднуватися, ділитися досвідом та отримувати нові знання на подібних заходах заради єдиної мети – розвитку та процвітання аграрної галузі», – зазначив Віталій Шкарбан.

Фотозвіт події – за посиланням http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/164.