• +38 (044) 391-41-20

Напрям ВРХ стає популярним серед студентів-аграріїв

23 квітня в Національному університеті біоресурсів і природокористування (НУБіП) фахівці AVA Group провели лекцію з годівлі сільськогосподарських тварин, де розповіли студентам 2-го та 3-го курсів факультету «Тваринництво та водні біоресурси» про розвиток молочного бізнесу в Україні та інноваційні методи годівлі для телят стартового періоду.

Керівник бізнес-напряму "ВРХ" AVA Group Віталій Шкарбан у вступній частині лекції розповів про головні тенденції розвитку молочного бізнесу в Україні, інновації на ринку кормовиробництва для ВРХ та європейські норми годівлі для підвищення ефективності ведення молочного бізнесу.

Головною темою обговорення стала технологія годівлі телят у перші 3 місяці життя – «Старт вирішує майбутнє».

Спікер детально розповів про особливості розвитку теляти від народження до 3-х місяців життя, зупинившись на таких аспектах як значення розвитку рубця, особливості морфологічних змін під час розвитку рубця та потреби в поживних речовинах і особливостях його годівлі.

Як відгукнулися самі студенти, дана лекція стала для них важливою у плані вибору майбутньої спеціалізації, і багато хто з них тепер вирішив обрати саме напрям ВРХ.

«Нам вдалося донести до слухачів найважливіше – популярність професії технолога з годівлі ВРХ та її високу перспективність, - відзначив Віталій Шкарбан. - Адже сьогодні ринок праці відчуває гостру потребу саме в фахівцях із годівлі ВРХ, ця професія є дуже затребуваною та високооплачуваною. Сподіваюся, це був наш невеличкий внесок не лише для допомоги молоді у профорієнтації, але й для допомоги державі у вихованні фахівців цієї перспективної галузі. Надалі ми маємо намір, окрім проведення подібних навчальних заходів, також залучити студентів цього навчального закладу до роботи на передових високотехнологічних молочних підприємствах наших партнерів, де майбутні фахівці зможуть проходити практику, вивчаючи новітні технології».

dsc_0750.jpg

dsc_0807.jpg

dsc_0768.jpg