• +38 (044) 391-41-20

AVA Group взяла участь у благодійному проекті «Пробіг під каштанами»

Благодійний захід «Пробіг під каштанами» - перший і наймасштабніший щорічний спортивно-благодійний проект в Україні, який проходить уже 26-й раз, цього року відбувся 3 червня.

Метою заходу є збір коштів для лікування дітей із вадами серця. Кошти, зібрані в рамках проекту, спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цьогоріч в заході взяли участь 10 000 чоловік, серед яких – і представники AVA Group. Учасники забігу подолали відстань у 4,9 км центром Києва.

img_8594.jpg

«Даний захід – чудова можливість привернути увагу суспільства до дітей із хворим серцем, - говорить генеральний директор AVA Group Максим Шевчук. – На жаль, наша медицина перебуває не в найкращому стані, і державне фінансування для порятунку таких діток недостатнє. А самі батьки не в змозі оплатити дороговартісне лікування. Тож хто як не ми, самі українці, маємо об’єднуватися для допомоги цим діткам».

«Це чудова благодійна акція, і моя сім’я вже багато років бере в ній участь, - говорить Віталій Музичук, начальник відділу ЗЕД AVAGroup. – А тепер з’явилася можливість іще здійснити забіг із командою колег».

«Тут така драйвова атмосфера, я просто вражена! Стільки людей взяло участь, я навіть не сподівалася на таку активність киян. Приємно, що стільки українців не залишилися байдужими до проблем діток із хворим серцем» - коментує Крістіна Найманова, PR-менеджер AVA Group.

«У заході взяли участь навіть люди з обмеженими можливостями. Було дуже зворушливо дивитись, як люди літнього віку на інвалідних візочках долали дистанцію. У такі моменти якось по-особливому відчувається дух патріотизму, гордості за киян і всіх українців, які об’єднуються заради спільної мети», - ділиться враженнями Надія Харитонова, начальник відділу кадрів AVA Group

img_8699.jpg

Для довідки:

  • БФ “Пробіг під каштанами” закуповує необхідне обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Всього за роки співпраці Центру придбано обладнання на суму майже півмільйона доларів.
  • Лише минулого року на благодійність було передано 1 500 000 грн.
  • Завдяки учасникам Пробігу у 2010 році в Центрі з’явився перший в Україні апарат “Штучне серце”, у 2013 році – 3-й в Україні контрапульсатор ЦС300 – апарат, що підтримує кров’яний тиск маленьких пацієнтів під час операції, а також інше необхідне обладнання.
  • Незважаючи на те, що тільки до 70% немовлят України, яким необхідна термінова оперативна кардіологічна допомога, отримують її саме в Центрі, кількість врятованих життів зростає з року в рік. А відсоток смертності під час операції знизився з 2000 до 2017 року у 16 разів!

Повний фотозвіт за посиланням: http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/173.