• +38 (044) 391-41-20

В усьому – на висоті!

Команда AVA Group підкорила Говерлу!

Не тільки гарно працювати – але й гарно відпочивати вміють в дружному колективі AVA Group.

27 липня 2018 року фахівці напряму «Рітейл» AVA Group в рамках підведення підсумків півріччя відзначили цю подію підйомом на найвищу точку України. У заході взяли участь керівники регіональних відділів та найкращі завідуючі складами, менеджери напрямку та адміністративний персонал.

«Ми вирішили, що підкорення найвищої вершини українських Карпат буде для нас дуже символічним: адже щодня наша команда робить визначні підйоми в роботі. Ми постійно рухаємося до вершин, і сьогодні знову це довели!» - каже керівник бізнес-напряму «Рітейл» AVA Group Микола Волков.

Хоча підйом був не надто легким через несприятливі погодні умови, що склалися напередодні (дощі, які йшли кілька днів поспіль, добряче розмили дорогу, і стежка була досить слизькою) – та в дружній команді однодумців дрібні перешкоди долалися дуже легко.

«Через те, що доріжка на стандартному маршруті була розмита дощем, нам довелося підніматися іншим маршрутом, який значно крутіший, - розповідає Іван Бідяк, директор з продажів роздрібної мережі бізнес-напряму «Рітейл» - Проте всі чудово впоралися!».

І от, після 3-х годин мандрівки, вершину підкорено! Традиційні фото біля стели, селфі десь аж під хмарами і сила-силенна задоволення!

«Це було просто дивовижно! – ділиться враженнями Сергій Свиридюк, керівник із продажу Хмельницького регіону. – Коли крок за кроком перед твоїми очима відриваються все нові чудові краєвиди, ці відчуття не передати! І, взагалі, такі колективні туристичні мандрівки дуже згуртовують. З’являється можливість тісніше поспілкуватися з колегами, в неформальній обстановці, а це все дуже допомагає в роботі. Я вдячний керівництву за чудову організацію подорожі та таку приємну можливість відпочити разом із колегами. Це дуже мотивує!».

Окрім підйому на Говерлу, команда AVA Group змогла насолодитися мальовничими краєвидами Буковелю та інших куточків Карпат. 

Фотозвіт за посиланням: http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/176.