• +38 (044) 391-41-20

AVA GROUP представила інноваційні розробки в галузі годівлі на AGROEXPO-2018

З 26 по 29 вересня 2018 року AVA Group взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій - Agroexpo-2018, що відбулася в м. Кропивницький.

На стенді AVA Group були представлені інноваційні розробки компанії в напрямах годівлі ВРХ, свиней та птиці. Фахівці компанії консультували відвідувачів з даних питань, ділилися своїм досвідом успішної співпраці з передовими господарствами України та знайомили нових клієнтів з особливостями надання комплексних послуг в галузі ведення тваринницького бізнесу, які надає AVA Group.

«За останній рік ми маємо багато нових розробок в галузі годівлі, зокрема, представили нову лінійку продуктів для свиноматок, кнурів, а також свиней на відгодівлі, - кажуть фахівці AVA Group. – Нові продукти, розроблені нами разом із голландськими фахівцями, допоможуть заощадити виробникові кошти на відгодівлю, при цьому не втративши у продуктивності, а, навпаки, вигравши. Даною лінійкою продуктів уже успішно користуються наші постійні партнери, в ній виявляють зацікавленість нові клієнти».

Окрім інноваційних продуктів для галузі свинарства, фахівці AVA Group також презентували розробки компанії напрямів «Птиця» та «ВРХ».

Зазначимо, що міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO є найбільшою в Україні, що дає можливість побачити і порівняти техніку та обладнання більшості вітчизняних та іноземних брендів. Експозиції розміщуються у павільйонах і на відкритих майданчиках на площі 125 000 м2.

Крім того, розташування «AGROEXPO» у географічному центрі України робить її рівно наближеною та доступною для відвідування з більшості регіонів країни.В рамках ділової програми на виставці щорічно представлені науково-практичні конференції, панельні дискусії Міністерства аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислової палати України, громадських спілок та профільних організацій, а також семінари за участю провідних спеціалістів аграрної та промислової галузей.

Фотозвіт за посиланням: http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/179.