• +38 (044) 391-41-20

Farmer Atlantik&EXAFAN на VI Міжнародному Дні Свиноферми

Міжнародний День Свиноферми — подія, присвячена обміну практичним досвідом представників галузі свинарства, відбувся 17 жовтня 2019 року у «UBI КОНФЕРЕНЦ ХОЛ» (смт Глеваха, Київщина).


Цьогоріч до заходу долучилася рекордна кількість учасників з усіх куточків України — понад 300 керівників та власників господарств, м’ясопереробних підприємств, технологів та ветеринарів свиноферм, провідних експертів галузі.

Подія відбувалася у форматі «від бізнесу до бізнесу» — кожна зазначена у програмі тема висвітлювалася представниками господарств, які ділилися власним досвідом щодо різних аспектів вирощування свиней.

Вже традиційно в заході взяли участь і компанія Farmer Atlantik разом зі своїми іспанськими партнерами – світовим виробником обладнання для тваринницьких комплексів, компанією EXAFAN. На стенді компанії наші фахівці консультували з питань будівництва та проектування свинарських та птахівничих комплексів, і презентували новинки обладнання від EXAFAN.

Своїми враженнями від заходу ділиться Василь Пономаренко, керівник монтажно-проектного відділу компанії Farmer Atlantik:

«Це дуже корисний захід, який дає можливість почути усі господарства, висловитися самому і виробляти єдину політику щодо функціонування галузі: лобіювати інтереси свинарів перед державою, парламентом, комітетами. Найбільш критичне питання сьогодні – це африканська чума свиней. Воно не вирішується на урядовому рівні, немає компенсації промисловим виробникам. З кожним роком все більше господарств не хочуть вкладати кошти у відновлення, у сучасні технології, сучасне обладнання, тому що у них немає певності, що завтра не «накриє» АЧС і держава не компенсує. Також тваринників непокоїть дискусія навколо ринку землі. Селяни, сільськогосподарські виробники не знають, якою буде система, хто купуватиме. Це трішки загальмувало розвиток свинарства: не вкладають гроші, мало інвестицій. Тому добре, що завдяки таким заходам влада має змогу ближче познайомитися з проблемами свинарів, і почути їх».