• +38 (044) 391-41-20
 • – фото813
 • – фото815
 • – фото817

Елементи обладнання

Обладнання для тваринницьких та птахівничих комплексів представлене провідними європейськими виробниками.

ПОЇЛКИ ДЛЯ СВИНЕЙ (СОСКОВОГО ТИПУ)

Корпус і робоча частина виготовленні із нержавіючої сталі, підключення до водопостачання – різьба 1/2". За допомогою пластикового регулятора є можливість регулювати подачу потоку води в трьох позиціях. Ідеально підходять як для високого так і для низького тиску подачі води. Для захисту від потрапляння дрібних часток поїлка обладнана фільтром-сіткою із нержавіючого металу з кільцем кріплення сітки. У випадку, якщо фільтр-сітка заб’ється дрібними частками, поїлка розбирається, промивається і надалі можна нею користуватись. Поїлки забезпечують постійний доступ тварин до свіжої води та зниження витрат води на 30% та більше.

АВТОНАПУВАЛКИ:

 • для поросят;
 • для свиней на відгодівлі;
 • для свиноматок та кнурів;
 • для свиноматок та кнурів.

ПОЇЛКА ДЛЯ ПОРОСЯТ З БАКОМ НА 5 л, ТИПУ SELWAN

Пластикова 5-літрова ємність легко знімається і миється; миска із нержавіючої сталі;дозволяє разом з водою додавати ліки, дозувати водорозчинні вітаміни і мікроелементи; мобільність поїлки дозволяє найбільш ефективне використання (можливість легко і швидко переносити поїлку в потрібне місце).

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ АВТОНАПУВАЛОК ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Кут нахилу 45° та 60°; оцинковано всередині і зовні; різьбове зєднання - 1/2 ” та 3/4”, матеріал – чавун.

РЕГУЛЮЮЧА ОПОРА НА ОДНУ ТА ДВІ АВТОНАПУВАЛКИ

Нержавіюча сталь; труба 1/2 “; довжина 62 см; кут 30°.

ГОДІВНИЦЯ-МИСКА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ НА 2 л ДЛЯ ПІДСИСНИХ ПОРОСЯТ

Для напування і годівлі поросят в родовому загоні; виготовлена із нержавіючої сталі; легко і надійно закріплюється на всіх видах щільових підлог за допомогою натяжного гачка (встановлюється у станку одним рухом); миска не перевертається, завдяки чому не висипається корм; об’єм 2 л, діаметр 25 см, легко переноситься на нове місце; допомагає привчити підсисних поросят до першого твердого корму; лопаті ділять годівницю на 4 сектори одночасного годування, а також запобігають викиданню корму на підлогу, тому що поросята не залазять в миску повністю і не забруднюють корм.

ПОЇЛКИ ДЛЯ СВИНЕЙ ЧАШКОВОГО ТИПУ (З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ)

 • Глибока миска виключає втрати води; особливості форми запобігають накопиченню бруду в поїлці; з’єднання з трубою - різьба 1/2 “.
 • Поїлка чашкова кругла, для поросят до 15 кг.
 • Поїлка чашкова кругла, для поросят на дорощуванні до 35 кг.
 • Поїлка чашкова кругла, для свиней на відгодівлі від 30 кг.

ПОЇЛКИ ДЛЯ СВИНЕЙ ЧАШКОВОГО ТИПУ (З ЧАВУНУ)

 • Зрошувач із нержавіючої сталі; виключає втрати води; особливості форми запобігають накопиченню бруду в поїлці; з’єднання з трубою різьба 1/2 “.
 • Поїлка чашкова чавунна для підсвинків.
 • Поїлка чашкова чавунна для свиней на відгодівлі.
 • Поїлка чашкова чавунна для кнурів та свиноматок.

ПОЇЛКИ ДЛЯ ВРХ

Виготовлено із чавуну. Покрито високоякісним порошковим покриттям. Язичок із нержавіючої сталі або чавунну. Підключення до води 1/2”; знизу або зверху. Підходять для кріплення на стіну та на трубу. Прижимний язик виготовлений із нержавіючої сталі.Надійна та довговічна конструкція. Можуть підходити як для напування ВРХ так і для напування коней.

ВІДРО ДЛЯ НАПУВАННЯ ТЕЛЯТ

Ідеально підходить для випоювання. Виготовлено з харчового поліетилену, не вміщує кадмію, матеріал стійкий до кислотного середовища. Відро ущільнене з обох сторін. До комплекту входить міцна ручка і соска з клапаном. Дуже легко утримувати в чистоті. Об’єм 8 л.

ДОЗАТОР-МЕДІКАТОР DOSATRON

Використовується в системі водопостачання для введення всистему з водою:

 • ветеринарних препаратів;
 • підкислювачів;
 • водорозчинних вітамінів.

КОРМОВІ АВТОМАТИ ДЛЯ«СУХОГО ТИПУ ГОДІВЛІ»

Виготовлені з високоякісного матеріалу, завдяки чому подовжується час експлуатації конструкції. Кормовий автомат сконструйований таким чином, що корм постійно автоматично поступає в годівницю по мірі поїдання його тваринами, а годівниці з розділенням дозволяють подавати корм в кожну окрему секцію. Новий спосіб регуляції подачі корму дає можливість швидко і просто установити кількість дозованого корму. Прути, які знаходяться знизу кормового автомату, запобігають висипанню корму на підлогу, завдяки чому значно заощаджуються кошти витрачені на годівлютварин. Автомати легко підтримувати в чистоті. Відсутність втрат корму,зручна регуляція подачі корму, надійна конструкція, простота у використанні та багато іншого дозволяють використовувати дані кормові автомати в господарствах з будь-якою кількістю поголів’я та для різних видів приміщень. Виготовляються в таких варіантах: для поросят на дорощуванні, свиней на відгодівлі; односторонні та двосторонні.

Для поросят на дорощуванні вагою до 45 кг (односторонні та двосторонні)

Для свиней на відгодівлі вагою від 30 до 125 кг (односторонні та двосторонні)

СТАНОК ДЛЯ ПОРОСНИХ СВИНОМАТОК

Завдяки високо розташованим поздовжнім поручням з вертикальними стійками значно покращений підхід поросят до сосків свиноматок, що забезпечує повноцінну годівлю та прирости поросят-сисунів. Дуги, які розташовані на внутрішніх стінках станку, застережуть від різкогоопускання свиноматки на підлогу, що захищає новонароджених поросят від придушення свиноматкою. Обидві частини станку розсувні, що дозволяє регулювати ширину ідовжину конструкції, в залежності від розмірів свиноматки. Бічні стінки виготовлені зі сталевих труб, діаметром 32×2,4 мм, змонтовані між собою трубами діаметром 25×1,66 мм. Двері станка відкриваються ззовні. Всі металеві частини оброблені антикорозійним покриттям методомгарячого оцинкування, всі з’єднуючі деталі виготовлені з нержавіючої сталі. Станок обладнаний годівницею з нержавіючої сталі на 14 літрів.

ІНФРАЧЕРВОНІ ЛАМПИ PAR З ПРЕСОВАНОГО СКЛА 175 W (ЧЕРВОНІ І БІЛІ) ДЛЯ ОБІГРІВУ ПОРОСЯТ В ПІДСИСНИЙ ПЕРІОД

Постачальник інфрачервоних ламп - корейська компанія "Inter Heat Inc". Компаніязаснована у 1995 році, має власне виробництво та експортує продукцію у багато країн світу.Лампи "Inter Heat Inc" вироблені за власними унікальними технологіями, які базуються на основних вимогах: довгий термін використання, висока теплота згорання, змінний цоколь, стійке скло.

Інфрачервоні лампи використовують на фермерських господарствах для локального обігріву поросят в перші дні життя. Завдяки локальному обігріву інфрачервоною лампою поросята менше хворіють і не мерзнуть в холодний період. Лампи виготовлені з пресованого скла, колба можлива червоного або білого кольору. Завдяки особливій формі відбивача збільшується тепловіддача на 20%.

Лампа має протиударні властивості, не боїться потрапляння крапель води, завдяки чому подовжується строк використання лампи. Виготовлюєтьсяз мідним цоколем, який накручується на лампу.

ЗАХИСНИЙ ПЛАФОН З РЕГУЛЯЦІЄЮ І БЕЗ РЕГУЛЯЦІЇ ПОТУЖНОСТІ ВИПРОМІНЮВАННЯ ТЕПЛА

Захисний плафон використовується з метою захисту інфрачервонихламп від механічних ушкоджень (потрапляння крапель води та ударів).Є два види плафонів: без регуляції потужності випромінювання тепла та зрегуляцією потужності випромінювання тепла: перемикач з трьома положеннями вкл../викл./зниження потужності випромінювання тепла на 50%, розташований на плафоні. Розміщення регуляції на плафонах дозволяє більш економно використовувати електроенергію в режимі «день-ніч».