• +38 (044) 391-41-20

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ СВИНАРСТВА 

Наш сервіс передбачає забезпечення клієнтів якісними своєчасними консультаціями по свинарству. Як показує практика, кваліфікована консультація може запобігти не тільки проблемі з годуванням, утриманням і хворобами свиней, але й врятувати поголів'я від множинного падіння.

Високий професійний рівень консультацій за напрямом «свині» в нашій компанії гарантований постійним тісним співробітництвом з кращими європейськими фахівцями, які діляться досвідом, підвищують навички і знання наших співробітників. Щорічна участь експертів компанії в профільних зарубіжних заходах наповнює наші послуги новаторськими підходами і глибоким вивченням ситуації, заснованими на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Консультація по свиням фахівцями нашої компанії міцно закріпилась на ринку як невід'ємний інструмент для швидкого і ефективного розвитку невеликих господарств і великих тваринницьких комплексів. Завдяки оперативним і кваліфікованим консультаціям по свинарству клієнти компанії безперешкодно отримують доступ до найсучасніших рішень з розведення та вирощування свиней. 

Ретельна увага до потреб наших клієнтів забезпечує приємне і результативне співробітництво з компанією.