• +38 (044) 391-41-20

ЧИМ ВАЖЛИВИЙ АНАЛІЗ ЯКОСТІ СИЛОСУ ТА СІНАЖУ?

Основними кормами в щоденному раціоні ВРХ є об’ємисті корми, якість яких головним чином визначає вартість годівлі. Так, якщо на господарстві наявні силос або сінаж низької якості — це призводить для збільшення використання зернових та білкових кормів, які є дорожчими.

Головною метою в період збору врожаю сінажу та силосу є отримати та створити якісну основу однотипної годівлі. Дуже часто на господарствах отримують не той корм, на який очікували при закладанні зеленої маси. Аби розуміти, яка поживність силосу та сінажу є відмінною чи хорошою, а яка — поганою, важливо користуватись певною аналітикою.

Протягом 2014-2018 років в Україні була вперше створена єдина база якості кукурудзяного силосу та люцернового сінажу. На основі її результатів розробили довідник «Показники якості об’ємистих кормів», де на 24 сторінках предметно викладена вся інформація про оцінку якості грубих кормів за відповідною низкою параметрів, які використовуються для оптимального розрахунку раціону. Для наочності всі дані структуровані та подані у вигляді таблиць, за якими працівник ферми може звірятися, чи відповідає його силос чи сінаж необхідним вимогами за різними параметрами.

Також у довіднику подана суттєва інформація про динаміку якості даних кормів та про кроки для покращення якості наступного врожаю: основні точки контролю, фактори ризику втрати якості того чи іншого важливого показника, а також рекомендації щодо їх покращення.

Завдання такого інформаційного довідника — навчити фермерів прогнозувати, яким буде силос чи сінаж при тих чи інших умовах закладання, що впливає на погіршення якості та як або якими способами можна попередити втрати поживності силосів та сінажів.

Окрім того, що порівняння силосів по регіонах дозволяє бути в курсі тенденцій щодо якості об’ємистих кормів в Україні, це також дає офіційну аналітику (яка сьогодні є єдиною в країні) про порівняння якості українського силосу з країнами Європи. Існують і зовнішні ознаки якості силосу. Хороший силос може пахнути злегка солодко, але, як правило, дуже слабко, оскільки найбільш поширеною летючою жирною кислотою є лактат, який майже не пахне. Помірний запах оцту — ще одна можливість для звичайного силосу, оскільки оцтова кислота є другим за частотою кінцевим продуктом бродіння, і вона досить летюча.

Сильний запах оцту, як правило, супроводжується жовтим кольором, вказує на те, що силос містить більше оцту, ніж молочної кислоти. Такий силос вважаєтьсяпоганим за якістю. Це пов’язано з низькою кількістю бактерій, що виробляють молочну кислоту. Так відбувається у випадку коли урожай має низький рівень цукру або силос засилосували з низькою вологістю. Проте така оцінка не дасть можливість спрогнозувати продуктивність корів. Саме тому варто користуватись лабораторним аналізом.

Динаміка якості КУКУРУДЗЯНОГО СИЛОСУ в Україні 2014-2018 рр.

Згідно з даними в довіднику, вона є досить позитивною. За останні 6 років було покращено менеджмент закладання сировини, зокрема — робився акцент на вибір гібридів і сортів з оптимальним рівнем ФАО, якості підготовки траншей для закладки маси, обчислено кількість техніки для підвезення, розгортання і трамбування, а також упроваджено використання інокулянту. Усе це допомагає отримати кукурудзяний силос кращої якості (таблиця 1).

Таблиця 1. Порівняння якості силосу урожаю 2018 та 2019 року

Показники якості Цільові значення Кукурудзяний силос 2018 Кукурудзяний силос 2019
Суха речовина, г/кг 320-360 327 393
Перетравність органічної речовини, % 73-82 69,2 73,0
Крохмаль, г/кг СР* 320-400 228 325
VEM (чиста енергія лактації) 920-1000 874 925
Вміст NDF, г/кг СР 370-420 474 402

*СР – суха речовина корму.

Показники на 1 кг сухої речовини корму.

Що нам дає якісніший силос?

◀ Покращення перетравності органічної речовини дасть змогу корові використати на 3,8% більше поживних речовин корму. Це означає, що доступність корму зросла на 3,8%.

◀ Завдяки більшій кількості крохмалю збільшується кількість енергії корму. Як результат — можна потенційно отримати більше молока.

◀ Дані щодо кількості VEM (чистої енергії лактації) дають змогу розрахувати ефективність виробництва молока. Наприклад, при споживанні 10 кг сухої речовини силосу 2018 та 2019 років, у 2-му варіанті корова буде споживати на 510 VEM більше: силос 2018 року мав 8 740 VEM, тоді як у 2019 році –
9 250 VEM.

400 VEM = 1 л молока, отже, при згодовувані силосу врожаю 2019 року з тією ж кількістю корова може потенційно дати на 1,3 кг більше молока за 1 кормодень.

Показники якості ЛЮЦЕРНОВОГО СІНАЖУ в Україні 2014-2019 рр.

Люцерновий сінаж є відмінним інгредієнтом для забезпечення потреб корів в легкодоступному протеїні та низці інших поживних речовин. Даний протеїн будуть використовувати бактерії для утворення перетравного кишкового протеїну, який, у свою чергу, впливає на утворення кількості молока та молочного білку.

Звичайно, існує чимало інгредієнтів в годівлі корів, якими можна забезпечити потребу тварини в даній поживній речовині. Але люцерновий сінаж в цьому плані є оптимальним завдяки співвідношенню вартість / поживність.

Саме тому люцерновий сінаж в Україні є не менш популярним, аніж кукурудзяний силос, хоча, згідно з даними аналітики динаміки об’ємистих кормів, динаміка його якості по всій країні є не зовсім позитивною. Проте є й протилежні приклади.

Серед основних показників якості сінажу люцерни, які вони вирішили покращити, були наступні:

◀ суха речовина,

◀ сирий протеїн,

◀ перетравність органічної речовини,

◀ перетравність НДК

◀ зменшити вміст NH3 фракції.

Проте отримати якісний люцерновий сінаж в 2020 році було не дуже просто. Найскладнішим було отримати гарний вміст сирого протеїну та перетравність НДК. Адже, як свідчить аналітика в довіднику, сам по собі потенціал даних сортів люцерни не дає підстав розраховувати на відмінні результати. Тому важливим для нас було максимально приділити увагу іншим аспектам: зокрема, вибору оптимальних термінів заготівлі зеленої маси в залежності від стадії вегетації люцерни (бутонізації), що дає змогу зібрати зелену масу, коли вона має максимальне накопичення сирого протеїну. Проте не обійшлося і без підживлення азотними добривами.

Важливим є і такий аспект менеджменту заготівлі, як запобігання пересушування сінажної маси. Адже пересушування люцерни впливає не тільки на втрати сирого протеїну в полі (вони можуть сягати до 15% і більше), але й на перетравність НДК. Внесення ж у зелену масу інокулянту допомагає зберегти усе поживне, що зібрано з поля, забезпечити контрольовану та швидку ферментацію, тим самим попереджаючи процес розщеплення сирого протеїну до аміаку клостридіями та ентеробактеріями, й отримати нижчий рівень NH3 фракції (таблиця 2).

Таблиця 2. Порівняння якості люцернового сінажу урожаю 2019 року 1-го та 2-го укосу

Показники якості Цільові значення Люцерновий сінаж 2019 р. 1-й укіс Люцерновий сінаж 2019 р. 2-й укіс
Суха речовина, г/кг 300-500 335 381
Перетравність органічної речовини, % 68-78 63,7 68,4
Сирий протеїн, г/кг СР 160-200 146 172
Перетравність NDF, % 60-80 34,3 35,6
VEM (чиста енергія лактації) 750-850 712 748
NH3 фракція <7 19 12

Погодні умови періоду збору сінажів та силосів в 2020 році не дозволили запастись відмінними силосами. Проте не в усіх областях України. Захід може похизуватись хорошою базою. Але ми розуміємо, що якісний силос та сінаж – це лише 60% успіху, 40% — це вміння його використовувати в раціоні. Задля цього ми підготували довідник якості, який, базуючись на системі годівлі CVB та аналізу силосів, дозволить оцінити їх потенціал. ■

Автор: Ольга Лоза,
технолог із годівлі ВРХ AVA Group