• +38 (044) 391-41-20

Особливих діток з Чернігова знайомили з роботою на молочній фермі

Який шлях проходить молоко від корови до вітрин магазинів? Про це розповідали сьогодні вихованцям чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2. Діткам показали весь процес виробництва: від вирощування телят, до збору молока на фермі в Ріпкинському районі. Як це може вплинути на долі особливих дітей, дізнавались наші журналісти.

Вихованці чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 уважно слухають представника аграрної компанії. Він розповідає їм тонкощі вирощування та вигодовування молочних порід корів.

Це — особливі дітки з інвалідністю, і для більшості подальше працевлаштування скоріш за все стане неабиякою проблемою. Ця ж екскурсія була не просто навчальною, а профорієнтаційною.

«Вони запросили нас не просто на екскурсію, подивитися,який складний такий, але цікавий шлях проходить молоко від корови до нашого столу. А іще й запросити наших дітей в перспективі працювати на цій фермі,» — розповідає Регіна Гусак, керівник чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2.

Дітям екскурсія сподобалась настільки, що деякі з них, кажуть, вже вибрали собі майбутню професію.

Керівниця реабілітаційного центру каже, такі проекти були б взаємовигідні як для навчального закладу, так і для бізнесу. Адже зазвичай такі дітки легко знаходять спільну мову з тваринами.