• +38 (044) 391-41-20

Прибуткове свинарство-2020

Захід відбувся 9 жовтня в ТРЦ «Термінал», м. Бровари. 

Чим запам’ятався?

Передусім, не зовсім звичним форматом, адже відбувся в умовах пандемії. Більшість міжнародних спікерів не змогли прилетіти до України, тож проводили семінари он-лайн.

Тим не менш, це не позначилося на якості науково-практичної частини: завдяки інтерактивному включенню гості мали змоги спілкуватися з міжнародними експертами й отримати відповіді на всі актуальні запитання.

Щодо самих семінарів, то вони були поділені на 3 блоки: «Бізнес», «Технології» та «Ветеринарія», де розглядалися такі актуальні питання як новації в законодавстві щодо племінної справи, ветеринарних умов, зниження ставки ПДВ для виробників свинини тощо.

Не оминули увагою і дискусію про проблеми поширення африканської чуми свиней, а також антибіотикорезистентності та Стандарту виробництва продукції тваринництва без антибіотиків.

У технологічному блоці розглядалися питання інновації генетики у свинарстві, скорочення витрат на вирощування та важливі аспекти ефективності годівлі.

Компанія Farmer Atlantik & Exafan (іспанський виробник обладнання для жівотноводствта, офіційним дистриб'ютором якого в Україні є Farmer Atlantik) представили свої рішення щодо будівництва та обладнання свинарських комплексів, і протягом дня консультували гостей стенду з усіх актуальних питань будівництва.

«Радий був відвідати стенд і поспілкуватися з фахівцями FarmerAtlantik, з якими співпрацюємо вже більше 3 років, - каже директор Чернігівської м’ясної компанії Микола Васильович Федотенко. – Ще 3 роки тому компанія виграла тендер на монтаж обладнання для реконструкції свинарника на 1000 свиноматок, і вже півтора роки комплекс успішно працює. Співпрацю ми продовжили, і цього року фахівці FarmerAtlantikвстановили та налаштували нам вентиляцію з охолоджувачем. Обладнанням Exafan задоволені, воно оптимальне за співвідношенням ціна/якість.

Поспілкувався в рамках заходу і з багатьма іншими давніми партнерами. Загалом усе сподобалося: організація, виступи спікерів. Щоправда, хотілося б, аби теми на семінарах давали більш конкретні глибокі рекомендації щодо бізнес-процесів та управління підприємством, а не лише загальні аспекти».

«Захід вчергове продемонстрував, що свинарство в Україні досить міцно позиціонується і займає серйозну нішу, незважаючи на низку проблем, - ділиться враженнями Максим Домрачев, начальник відділу проектування обладнання компанії FarmerAtlantik. – Хоча формат був трохи незвичний, це не послабило інтерес учасників галузі до побідних заходів. Ми мали змогу зустрітися із давніми партнерами, яким будували чи ще будуємо свинарські комплекси, познайомитися з новими, що тільки задумаються про будівництво чи розширення. В цілому результатами участі задоволені!»

Більш детальний фотозвіт - за посиланням!
http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/263