• +38 (044) 391-41-20

Фахівці «Агровет Атлантик» відвідають щорічний 30-й Міжнародний симпозіум Alltech

Новости - фото1

З 18 по 21 травня в США відбудеться щорічний Міжнародний симпозіум від провідної американської біотехнологічної компанії Alltech.

У поточному 2014 році до Лексингтону, штат Кентуккі, з’їдуться провідні експерти й науковці з усього світу, серед яких також будуть провідні фахівці групи компаній «Агровет Атлантик».

Унікальність цьогорічного симпозіуму в тому, що на ньому розглядаються питання, які стають поза межами реального життя. Цього року, на честь ювілею, організатори додали візуальний супровід заходу, стилізований до концепції «Аліси в країні Чудес», який дозволить відчути тонку межу між надможливостями й реаліями.

Урівноважуючи прагматизм із мріями, Симпозіум - 2014 року розкриє тему «Що, якщо…» для науки, сільського господарства й годівлі.На окремих засіданнях будуть розглядатися такі теми, як: рослинництво, наука про життя, Африка, бізнес і технології, рішення на фермах, можливості в аквакультурі й водоростях.

Під час семінару будуть розкриті гіпотези на тему«Що, якщо…»:

  • Фермери були більш знайомі з безпілотними літаками ніж з тракторами?
  • Бджоли і терміти перестануть існувати?
  • Африка підкорила би силу океану та аквакультури?
  • ми б звернули увагу на проблему нестабільності врожайності сільського господарства в Африці?
  • Нутрігеноміка змогла надати одне додаткове порося в посліді або додатково 5000 літрів молока на одну корову?
  • Риб'ячий жир був би повністю замінений?
  • Ви змогли б отримати всі поживні речовини з лосося через яєчню?

Україну на Міжнародниму Симпозіуму Alltech представлятимуть: генеральний директор ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук, директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу Ірина Паламар, провідні фахівці компанії Іван Бідяк іВасиль Коношевич.

«Сьогодні ми з гордістю будемо представляти Україну та Міжнародному симпозіумі «Оллтек». Всі отриманні знання й новації ми застосуємо для вітчизняного ринку тваринництва й агросектору»,- коментує Ірина Паламар.