• +38 (044) 391-41-20

Фахівці Агровет Атлантик взяли участь у Міжнародному Симпозіумі Alltech

Новости - фото1

Понад 2000 делегатів із 60 країн зібралися на сесії «Що, якщо…?» під час 30-го Щорічного Міжнародного Симпозіуму Alltech, який пройшов у центрі міста Лексінгтон, штат Кентуккі, США. Почесними гостями з України стали представники групи компаній «Агровет Атлантик: генеральний директор Максим Шевчук, директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу Ірина Паламар, провідні фахівці компанії Іван Бідяк і Василь Коношевич.

Вітальне слово від Alltech промовив засновник і президент доктор Пірс Лайонс, поставивши питання: «Щоб ви зробили із 10,000 дол. США?» аудиторії, яка готова дізнатися більше про те, що чекатиме на агробізнес та всю індустрію у майбутньому. Д-р Лайонс заснував компанію Alltechу 1980 році із стартовим капіталом 10,000 дол. США. Тепер компанія виросла до річного обсягу продажів у розмірі 1 мільярд дол. США.

Лайонс поставив декілька питань «Що, якщо…?»у ході пленарного засідання Симпозіуму Alltech, у тому числі питання до делегатів яку спадщину вони залишать для майбутніх поколінь.

«Важко повірити, що 30 років тому я відкривав перший Симпозіум компанії», - сказав д-р Лайонс. «Відтоді, моя компанія стала науковим лідером у галузі агробізнесу, і зараз ми уже четверте десятиліття покращуємо здоров'я та продуктивність людей, тварин і рослин за допомогою наших наукових інновацій».

Пробуджуючі зацікавленість до тем «Що, якщо…?», Симпозіум Оллтек був зосереджений на таких направленнях, як рослинництво, наука про життя, Африка, сучасне сільське господарство, перспектива використання водоростей, бізнес та технології – всі ці важливі теми заходу, які висвітлили експерти-спікери із різних країн світу.

Пленарне засідання, представлене доктором Карлом Доусоном, віце-президентом та головним науковим співробітником, обіцяє кардинально змінити глобальний ланцюг поставок:

 • Сільське господарство змінюється у напрямку урбанізації та вертикального виробництва
 • Важливі дані забезпечать нові можливості, наприклад, нові аналітичні інструменти
 • Нові моделі прогнозування керуватимуть точними сільськогосподарськими системами
 • Нові підходи щодо годівлі змінять спосіб нашого харчування
 • Нові стандарти будуть використовуватися для управління годівлею
 • Відстежування продукції буде керувати харчовим ланцюгом та контролюватиме відходи
 • Найбільш серйозний виклик – це нагодувати світ у 2050 році, коли населення планети досягне дев'яти мільярдів чоловік.

  «Наука та технологія продовжуватиме змінювати спосіб виробництва продуктів харчування», - сказав Доусон. «Тепер ми можемо зрозуміти нашу худобу за допомогою молекулярних інструментів, які забезпечують нас мільярдами даними і в той час ці важливі дані відкривають перед нами нові можливості».

  Доктор Лайонс поділився прихильністю компанії Alltech до наукових інновацій та розповів присутнім про "ЗНП" - Зміни, Натхнення та Пристрасть (TIP - Transformation, Inspiration, Passion).

  «Пристрасть допоможе вам звернути гори і повести людей за собою», - сказав д-р Лайонс.

  «На Симпозіумі була розглянута унікальна тема: нутрігеноміка - наука про вплив харчування людини (чи інших живих істот, наприклад тварин) на експресію генів. Кінцевою метою являється розробка науково обґрунтованих персоналізованих рекомендацій для оптимального харчування на підставі генетичної інформації. Такі знання дозволять удосконалити більш високий рівень здоров’я в порівнянні з традиційним, не індивідуальним харчуванням. Розвичаючи нутрігеноміку можна зробити прорив в області розвитку тваринництва, а саме розробки раціона харчування поголів’я», – поділилась враженням із заходу Ірина Паламар, директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу ГК «Агровет Атлантик».