• +38 (044) 391-41-20

Агровет Атлантик презентувала унікальний проект: будівництво тваринницьких комплексів під ключ

Новости - фото1

18-19 червня 2014 р. у м.Одеса пройшла друга Міжнародна конференція «Український ринок сої – 2014».

Український ринок сої вважається найбільш стрімко зростаючим серед інших країн. За кілька років український ринок сої зробив потужний ривок вперед: обсяги виробництва соєвих бобів в Україні зросли до 2,7 млн. тонн, при цьому зростання врожаю в поточному сезоні відбулося головним чином за рахунок збільшення середньої врожайності до 20,3 ц / га (проти 17,1 ц / га в сезоні-2012/13). Визначальним фактором, що дозволяє досягати високих показників врожайності, в першу чергу є досить високий рівень агровиробництва, особливо в тваринницької галузі.

Тому сьогодні тваринницькі комплекси є одним із основних споживачів якісних продуктів переробки сої.

В рамках конференції Олександр Лінник, начальник технічно-виробничого відділу ГК «Агровет Атлантик» презентував унікальний фільм про комплексне будівництво тваринницьких комплексів під ключ.

За словами Олександра Лінника, інвестори, на етапі прийняття рішення про вкладення коштів у будівництво намагаються вирішити основні завдання:

  • Ефективність тваринницького бізнесу, включаючи терміни реалізації проекту
  • Налагодження технологічних процесів
  • Підбір персоналу, і в цілому подальше функціонування комплексу

Тому, Агровет Атлантик являється єдиною компанією в Україні, яка взяла на себе місію по наданню послуг з розробки, будівництва та супроводження тваринницьких комплексів.

Новости - фото2«За прогнозами нашої компанії, у найближчі 2-3 роки український агросектор буде стрімко розвиватися і укрупнюватися за всіма напрямками - свинарству, птахівництву і ВРХ. Наприклад, вже сьогодні відбувається інтенсивна реконструкція та будівництво нових комплексів з птахівництва. Ці проекти розраховані як на експорт, так і на внутрішній ринок. Оскільки попит на птицю неухильно зростає, ця динаміка збережеться і в майбутньому» - прокоментував Олександр Лінник в ході своєї доповіді.