• +38 (044) 391-41-20

ГК «Агровет Атлантик» обрала кращих у конкурсі "Очима дитини про бюджет країни"

Новости - фото1

20 червня відбулося визначення переможців всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, що вже вдесяте відбувається за ініціативи Міністерства доходів і зборів України.

У 2001 році у Міндоходів та зборів був започаткований конкурс «Податки очима дітей», який вже першого року зібрав 2500 робіт з усієї країни. У 2014 році, не зважаючи на важку ситуацію в країні, до участі в конкурсі надійшло понад 13 тис. робіт, з яких були відібрано 137найкращих.

Цього року конкурс має назву «Очима дитини про бюджет країни», виконує соціальний характер, оскільки участь беруть діти з сиротинців та інтернатів. Переможцям меценати конкурсу нададуть цінні призи – телефони та головні призи – традиційні путівки до «Артеку», який нині переїхав до Карпат.

До складу журі увійшли представники науки, культури, ЗМІ, громадськості, а саме: видавець Іван Малкович, народний артист Мар’ян Гаденко, директор Департаменту стратегічного планування та розвитку бізнесу Ірина Паламар, президент ГК «ЛІГА» Сергій Бондаренко, сотник Майдану Спартак Добровольський тощо.

На розсуд членів журі та представників громадськості діти представили найдорожче – своє бачення суспільної справедливості, ідеї добра та добробуту в країні. Не змовляючись, багато хто з конкурсантів вдався до алюзій системи оподаткування на життя бджолиної родини, де всі сумлінно працюють для загального процвітання та отримують відповідно до внесків свою часточку меду. Не обминула цьогорічний конкурс і тема війни та корупції, бо діти не могли залишитися осторонь буремних подій у суспільстві.

Цьогорічний конкурс окрім традиційних номінацій «художні твори» та «літературні твори» доповнився також актуальним напрямком «комп’ютерна графіка». Переможців обирали за актуальністю та повнотою розкриття тематики оподаткування, творчим підходом та стилістичним викладом. Найбільшу увагу пригорнули роботи в номінації «художні твори», які відрізнялися емоційністю й гострим відчуттям прагнення до справедливого благоустрою в суспільстві. Так, у молодшій віковій категорії перемогла робота Ямпольської Поліни з м.Красноармійськ Донецької обл., а друге місце посіла робота у стилі Петриківського розпису авторства Максима Сердюка з м. Новомосковськ Дніпропетровської обл. У дорослій віковій групі перемогла напружена за емоційним змістом робота «Під крилом бюджету» Філіпової Катерини також з Дніпропетровщини, м.Павлограда. Іван Малкович відзначив спеціальним призом художній твір «за технологічність».

Нагадаємо, що в середині серпня 2014 року відбудеться урочисте нагородження переможців, що буде приурочене до етнічного фестивалю в Сорочинцях. 

Новости - фото2Ірина Паламар, директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу ГК «Агровет Атлантик»: «Я особисто та наша компанія підтримуємо конкурс «Очима дитини про бюджет країни» оскільки вважаю, ми повинні виховувати сумлінного платника податків змалечку.Оскільки ми йдемо до ЄС, кожен повинен розуміти, що податки - це плата за цивілізацію, податки - це плата за те, що ми живемо в єдиній неподільній, вільній Україні. Я сама українка, і вважаю, що маленькі українці також повинні бути у майбутньому сумлінними платниками податків. Податки повинні сплачувати усі, причому свідомо й добровільно».

Віктор Косарчук, директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів і зборів України

«Ці роботи повернули мене на мить у дитинство, коли сприйняття справедливості було чистим і не викривленим. Наше дитинство було важким і ми взагалі не могли мріяти про творчі конкурси, альбоми з роботами, а також путівки. Сама ідея конкурсу відображає принцип справедливості: якщо ти маєш талант, працюєш на добробут держави, то відповідно отримуєш за це підтримку для розвитку. Так, сьогодні Міндоходів і зборів здійснює освітню програму, що охоплює 270 класів, де ми висвітлюємо ідею добровільного оподаткування.
А починали ми конкурс 14 років тому з простого листа до редакції вихованця Сумського інтернату, який процитував класика, що «Податки – це плата за цивілізацію» та доклав малюнок. Мене дуже зворушив цей лист, адже я сам побував свого часу в інтернаті. Так і народився конкурс, і дуже приємно, що сьогодні його підтримують підприємці, які дарують дітям ті самі телефони, за допомогою яких вони можуть почути дідуся чи бабусю – можливо, єдиних рідних людей.»