• +38 (044) 391-41-20

ГК «Агровет Атлантик» впровадила систему управління безпечністю харчових продуктів

Новости - фото1

В липні 2014 року ГК «Агровет Атлантик» впровадила на своїх підприємствах стандарт ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів», що розповсюджується на виробництво кормів та преміксів. Процес впровадження і сертифікації зайняв у компанії пів року. ISO 22000:2005 являється міжнародним стандартом, заснованим на принципах HACCP, отож продукція, вироблена на сертифікованому виробництві відповідає вимогам європейського законодавства.

ГК «Агровет Атлантик» успішно пройшла сертифікацію в німецькій компанії з міжнародною акредитацією «TUV SUD» і 21 липня 2014 року отримала сертифікат ISO 22000:2005. Відповідні документи та сам сертифікат вручив генеральний директор консультаційної компанії «MNC Group» Мазур Григорій Владиславович.

«Наявність сертифікату підтверджує, що компанія Агровет Атлантик піклується про безпечність і якість продукції, яку вона виробляє. Та найважливішим є те, що в процесі впровадження системи управління якістю змінюється психологія наших співробітників усіх рівнів, приходить усвідомлення важливості питань, пов'язаних з надійністю продукції, формується розуміння того, що необхідно робити для виробництва справді якісної продукції. Також,варто зазначити, що за успішне впровадження стандарту ISO 22000:2005 Агровет Атлантик отримала грант від Європейського банку реконструкції і розвитку, що являється хорошим підтвердженням довіри до нашої компанії», - Генеральний директор ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук.

Новости - фото2

«ГК «Агровет Атлантик» щодня удосконалюється, як європейська, міжнародна компанія. Я довгий час спостерігав за її діяльністю, та сьогодні з упевненістю можу стверджувати, що комада Агровет Атлантик працює ефективно: від ТОП-менеджменту до простого робітника на виробництві. Сертифікат, який отримала компанія дає ряд можливостей, а саме: гарантування випуску продукції за рахунок систематичного контролю на всіх стадіях виробництва, укріплення довіри споживачів, замовників і органів нагляду до виробленої продукції та підвищення іміджу підприємства, підвищення відповідальності персоналу»,прокоментував у ході вручення сертифікату генеральний директор консультаційної компанії «MNC Group» Мазур Григорій.

Особливого значення набирає впровадження стандарту тоді, як 23 липня 2014 р. Верховна Рада України проголосувала за законопроект № 4179 а, який стосується гармонізації законодавства України та Європейського Союзу у сфері безпеки та якості харчових продуктів.

Зазначений документ передбачає введення в Україні європейської моделі системи гарантування безпеки і якості продуктів харчування, що базується на принципах HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз небезпечних чинників і критичні контрольні точки).

Новости - фото3

Впровадження даної системи додає впевненості клієнтам та партнерам ГК «Агровет Атлантик» в безпечності та якості кормів, які виробляє компанія та демонструє послідовність на шляху до європейського ринку.