• +38 (044) 391-41-20

Агровет Атлантик візьме участь у Всесвітніх Кінних Іграх Оллтек FEI™ 2014 р. в Нормандії

З 23 серпня по 7 вересня 2014 р. в Нормандії пройдуть сьомі Всесвітні Кінні Ігри FEI, офіційно відомі, як Всесвітні Кінні Ігри Оллтек FEI Нормандія 2014. 

Генеральний директор ГК "Агровет Атлантик" Максим Шевчук та директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу Ірина Паламар запрошені на захід, як провідні українські партнери.

"Оллтек вважає за честь продовжити партнерство із Всесвітніми Кінними Іграми" - сказав президент та засновник компанії доктор Пірс Лайонс. "Ці світові змагання уособлюють цінності, які ми вітаємо: пристрасть, успішність та продуктивність. Коли погляди всіх звернуться до Нормандії, Франція, де відбуватимуться Всесвітні Кінні Ігри Оллтек FEI, ми будемо там. Завдяки спонсорству кінного спорту, компанія Оллтек втілює свій бренд у життя і це є важливим для наших партнерів, що приводить до міцних зв'язків з кінцевим споживачем. Франція загалом та Нормандія зокрема з її передовим світовим досвідом в області конярства є стратегічно важливим місцерозташуванням для нашої компанії.

Оллтек має давню історію служіння сільськогосподарській громаді Франції, і ми раді підтримати захід у Нормандії і з гордістю брати участь в цій захоплюючій події. Враховуючи властиву жителям Нормандії пристрасть до коней, ми сподіваємося використати цю спонсорську підтримку на користь суспільства в якому ми живемо і працюємо».

Новий бренд і бачення Всесвітніх Кінних Ігор Оллтек FEI™ 2014 р. були представлені в приймаючому місті Кан, де почався відлік 1000 днів до початку Ігор.

"Новий бренд це єднання людини та коня - шанобливі відносини - і включає узор цвіту яблуні - одного з найвідоміших символів цього сільськогосподарського регіону Франції, і слово ""Нормандія"" - місце проведення Всесвітніх Кінних Ігор Оллтек FEI™ 2014 р."