• +38 (044) 391-41-20

ГК "Агровет Атлантик" встановить рекорд України до Дня сала

30 серпня, до Дня сала і 23-річчя Дня незалежності України ГК «Агровет Атлантик» приготує найбільший в історії бутерброд із салом довжиною 150 м і встановить Національний рекорд!

Для створення найбільшого в Україні бутерброда буде використано 150 кг екологічно чистого  сала й білизько 250 буханок житнього хліба.

Сало для рекордного бутерброда надасть потужне тваринницьке підприємство Дніпропетровщини «Сігма», де на високоякісних українських кормах ГК «Агровет Атлантик», з використанням передової європейської системи годівлі вирощують молочних поросят талановиті тваринники Санасар і Мгер Каючани.

Бутерброд із салом буде виготовлений за традиційним українським рецептом, із додаванням часнику, зелені і спецій. Отриманий результат офіційно зафіксують представники Книги рекордів України, після чого близько тисячі осіб зможуть спробувати український «делікатес» і підтримати кулінарні традиції.

Запрошуємо приєднатися до встановлення Національного рекорду України і увійти в історію нашої країни всіх, хто хоче підтримати національний бренд «сало» та вітчизняного виробника!

Дата та час: 30 серпня 2014 р, 14:30

Місце проведення події: Національний музей народної архітектури та побуту України, с.Пирогів

За деталями, щодо участі в заході звертайтесь до прес-центру:

тел.:+380 (67) 462 12 84
e-mail: pr@avatlantik.com.ua