• +38 (044) 391-41-20

30 серпня, до Дня сала і 23-річчя Дня незалежності України, компанія «Агровет Атлантик» приготувала найбільший в історії бутерброд із салом довжиною 150 м і встановила національний рекорд!

Для створення найбільшого в Україні бутерброда на території Національного музею архітектури та побуту України в с. Пирогів організатори використали 150 кг екологічно чистого сала й близько 250 буханок житнього хліба.

Сало для рекордного бутерброда надало потужне тваринницьке підприємство Дніпропетровщини «Сігма», де на екологічних українських кормах ГК «Агровет Атлантик», з використанням передової європейської системи годівлі, вирощують молочних поросят талановиті тваринники Санасар і Мгер Куюмчян.

Бутерброд із салом готували за традиційним українським рецептом, із додаванням часнику, цибулі, зелені та спецій. На приготування найбільшого в історії країни бутерброда організатори акції витратили 6 з половиною годин! Звичайні кияни й гості музею теж не залишилися осторонь і долучилися до встановлення рекорду з найдовшого українського смаколика. Із особливим захватом підтримали смачний та веселий захід діти, які залюбки прикрашали й куштували бутерброд.

Нагадаємо, що основна мета заходу — нагадати українцям про власні кулінарні традиції, якими варто пишатися, популяризувати «сало» як національний бренд і підтримати вітчизняного виробника.

З приводу встановлення рекорду перед присутніми на урочистому заході українцями виступили: генеральний директор ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук, заступник директора департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Альшанова Олена Олегівна та керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Після офіційного заміру бутерброда, який склав 150,7 метрів, всі бажаючі змогли скуштувати український «делікатес» і відчути себе причетними до єднання з традиціями.

«Чому ми вирішили встановити цей рекорд? Наша компанія 8 років поспіль наполегливо працює над постачанням високоякісних кормів на український тваринницький ринок. Таким чином, ми займаємо вирішальну роль у вирощуванні здорових і продуктивних свиней та виробництві екологічно чистого сала. Зокрема, в масштабі України група компаній «Агровет Атлантик» постачає кормових добавок і опікується годівлею 1,5 мільйонів свиней на рік, що складає п’яту частину всього поголів’я України. Отже, ми достеменно знаємо, як правильно відгодувати та виростити свиней для отримання якісного м’яса та сала для повноцінного харчування українців», — зауважив Максим Шевчук, генеральний директор ГК «Агровет Атлантик».