• +38 (044) 391-41-20

​В Цибулеві пройшло свято першого дзвоника

img_87161844.jpg1 вересня 2014 року в пгт Цибулів, що на Черкащині відбулося родинне свято першого дзвоника.

Щоб для цибулівських першачків свято стало справді незабутнім, потурбувалися постійні шефи – група компаній «АгроВет Атлантик». Представники потужного підприємства європейського зразка, на чолі із генеральним директором Максимом Шевчуком, прибули на свято, щоб особисто привітати дітей з початком нового навчального року та вручити подарунки: першокласникам - набори шкільного приладдя, школі – такий необхідний цифровий фотоапарат, аби увіковічнити найяскравіші моменти шкільного життя.

Я щиро вітаю першокласників та їх батьків, а також вчителів із початком нового навчального року! Пригадую, як це було для мене: рівно 28 років тому я теж був першокласником і відчував дещо подібне – жагу до нових знань, захоплення від початку нового этапу життя. Сьогодні День знань особливий, адже ми живемо в непрості часи, і я хочу особисто від себе побажати мира та чистого неба кожній вашій родині. Від імені компанії «Агровет Атлантик» я передаю школі фотоапарат, щоб найяскравіші моменти життя завжди залишалися у вашій пам’яті,– прокоментував Максим Шевчук

За словами директора школи, Ольги Ковальської, саме завдяки підтримці «Агровет Атлантик» та батьків освітній заклад третій рік поспіль виборює першість у підготовці до нового навчального року. А завдячуючи творчим та креативним ідеям педагогів і працівників школи, вона стала такою гарною та ошатною.

Я переконана,- зізнається Ольга Михайлівна, - що на цьому підтримка нашої школи не закінчиться. Ми розраховуємо на тісне партнерство. Бо саме у школі закладаються ті підвалини, на яких згодом виростає свідомий громадянин, патріот своєї Вітчизни, майбутнє нашої нації.