• +38 (044) 391-41-20

​Компанія «Фідленс-Україна» презентує нові корми для телят на Голландському дні молока

Компанія «Фідленс-Україна», що входить до складу українського лідера з виробництва кормових концентратів ГК «Агровет Атлантик» і міжнародної групи компаній FeedlanceBV, презентує провідну лінійку престартерів і преміксів на ІІ Голландському дні молока 2014, що відбудеться 17 вересня за підтримки Посольства Нідерландів в Україні на Київщині. Для проведення заходу обране сучасна агрофірма «Розволожжя» у с. Гайворон Володарського району Київської області. 

Експозиція компанії буде присвячена впровадженню голландських технологій в українське кормовиробництво. Презентації сучасної лінійки престартерів, преміксів і ЗЦМ, що розроблені відповідно до новітніх голландських розробок провідного аграрного внз Wageningenuniversityта дослідницького інституту Shothоst. Також у рамках заходу гості заходу зможуть познайомитися зі всесвітньо відомою лабораторією BLGG AgroХpertus, де щорокувиконується понад 5000 досліджень для сотень провідних господарств лише тільки в України.

Нагадаємо, що «Фідленс-Україна» – провідний українсько-голландський виробник кормових концентратів. Виробничі потужності компанії розташовані в Нідерландах та Україні, на Черкащині, де виготовляється повний асортимент кормових добавок і преміксів для свиней, птиці та ВРХ.

Очікується, що на ІІ Голландському дні молока українські компанії матимуть змогу познайомитися й обмінятися досвідом у молочній галузі з представниками голландських компаній. Також українські і голландські фермери презентують учасникам заходу сучасні високотехнологічні технології, генетичний матеріал, корми і обладнання, програми годівлі для молочного тваринництва.

Чекаємо вас:

Дата: 17 вересня 2014 року

Місце: ПП «Агрофірма "Розволожжя"», с. Гайворон Володарського району Київської області.

Стенд: «Фідленс-Україна»