• +38 (044) 391-41-20

Агровет Атлантик вікрили дитячий садок в с.Половинчик

15 вересня в с.Половинчик, яке розташоване в Черкаській області відбулося урочисте відкриття дитячого садка "Журавлик". В урочистостях взяв участь генеральний директор ГК "Агровет Атлантик" Максим Шевчук, який особисто привітав найменших мешканців селища з відкриттям їх персонального куточка дозвілля.

Відкриття дитячого садка місцеві жителі чекали протягом багатьох років. Відтепер садок розташований у відремонтованому, просторому приміщенні колишньої школи. Зараз тут створено найкращі умови для виховання дітей, де розташовується облаштована ігрова кімната, спортивний зал, роздягальня, спальня і їдальня.

На подвір'ї «Журавлика» встановлено дитячий ігровий майданчик, а турботливими руками з пластикових пляшок створені дивовижних форм казкові герої, екзотичні рослини.

Генеральний директор ГК "Агровет Атлантик" Максим Шевчук:

"Я безмежно радий вітати Вас, шановні мешканці Половинчика, з радісною і надзвичайно важливою подією в сільській громаді. Наша компанія також потурбувалась забезпечити дітям комфорт і затишок в садку. Силами нашої компанії були замінені дерев'яні вікна на металопластикові конструкції, придбаний піддон для санвузла, іграшки і такий потрібний для занять з фізичного розвитку малюків спортивний інвентар. Ми і надалі плануємо докладати всіх зусиль, щоб дітки почували себе в цих стінах щасливими і задоволеними".

До слів привітань та побажань приєднався і голова Половинчика Микола Балабін.

- Хоча у селі й було багато скептиків, бо після закриття школи ніхто не вірив, що у цьому дворі знову лунатиме дитячий сміх, - говорить Микола Миколайович. – Але, не зважаючи на те, що зараз країна переживає непрості часи, знайшлися небайдужі люди, які відгукнулися на прохання громади та сприяли у підготовці цього приміщення до роботи. Тож я вітаю громаду села зі святом та бажаю, аби нам завжди так яскраво світило сонечко, як цього гожого осіннього ранку.

Допомога соціальним об'єктам - це один з важливих пунктів корпоративно-соціальної відповідальності ГК "Агровет Атлантик".

В планах у компанії допомога і розвиток іншим соціальним об'єктам в Черкаській області.