• +38 (044) 391-41-20

Фідленс-Україна та BLGG AgroХpertus взяли участь в Голландському дні молока

Компанія «Фідленс-Україна», що входить до складу українського лідера з виробництва кормових концентратів ГК «Агровет Атлантик» і міжнародної групи компаній FeedlanceBV, презентувала провідну лінійку престартерів і преміксів на ІІ Голландському дні молока 2014, що відбувся 17 вересня за підтримки Посольства Нідерландів в Україні на Київщині.

Експозиція компанії була присвячена впровадженню голландських технологій в українське кормовиробництво. В рамках заходу була представлена  сучасна лінійка престартерів, преміксів і ЗЦМ, що розроблені відповідно до новітніх голландських розробок провідного аграрного внз Wageningenuniversityта дослідницького інституту Shothоst. Також гості заходу  познайомилися зі всесвітньо відомою лабораторією BLGG AgroХpertus, де щороку виконується понад 5000 досліджень для сотень провідних господарств лише тільки в України.

Під час ІІ Голландського дня молока українські компанії познайомились і обмінялись досвідом з представниками голландських компаній. Також українські і голландські фермери презентували учасникам заходу сучасні  технології, корми і обладнання, програми годівлі для молочного тваринництва.

Серед учасників Голландського дня молока було розіграно 3 подарункові сертифікати BLGG AgroХpertus на 3 дослідження грубих та соковитих кормів в лабораторії BLGG AgroXpertus.

Нагадаємо, що «Фідленс-Україна» – провідний українсько-голландський виробник кормових концентратів. Виробничі потужності компанії розташовані в Нідерландах та Україні, на Черкащині, де виготовляється повний асортимент кормових добавок і преміксів для свиней, птиці та ВРХ.

Фотозвіт з Голландського дня молока.