• +38 (044) 391-41-20

Агровет Атлантик взяли участь в Alltech Presidents Сlub

З 23 серпня по 7 вересня 2014 р.в Нормандії пройшли сьомі Всесвітні Кінні Ігри FEI, офіційно відомі, як Всесвітні Кінні Ігри Оллтек FEI Нормандія 2014.

Нормандія - це регіон Франції, який є домівкою для більш ніж 580 000 молочних корів на 12 500 ферм і більше чверті мільйона великої рогатої худоби, що проживають на 5800 м'ясних ферм, з вражаючою кількістю зайнятих в сільському господарстві людей – 1700. Це ідеальне місце для найпрогресивніших світових виробників молока та м’яса, а також топ-менеджерів провідних аграрних компаній, де є можливість поспілкуватися з колегами та вивчити найбільш актуальні питання.

Нормандія – серце аграрної культури у Франції, отож заходи, що відбувалися в рамках Всесвітніх Кінних Ігр FEI були направлені на те, щоб познайомити відвідувачів та гостей країни з усіма особливостями фермерського діла.

Також, в рамках грандіозної світової події був організований восьмий Alltech Presidents club 2014, де почесними гостями стали єдині представники світової спільноти від України - CEO ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук та директор зі стратегічного планування та розвитку бізнесу Ірина Паламар.

Alltech Presidents club - унікальний світовий нетворк-майданчик, який щорічно збирає більш ніж 100 президентів найбільших аграрних компаній світу.

Програма восьмого Alltech Presidents club була дуже насиченою та сконцентрувалась на лідерстві, технологіях та плануванні діяльності агробізнесу в світі.

Цікаво, що населення країн BRIC  буде щороку збільшуватися і становити більшу половину світового зростання. В той час, як приріст країн великої сімки навпаки зменшується. Також варто зазначити, що рівень доходу на одну людину країн BRIC щороку зменшується, в той час, як дохід країн великої сімки зростає, - коментує Ірина Паламар.