• +38 (044) 391-41-20

International Swine Session у Франції

2-3 квітня 2014 у м.Бордо, у Франції відбулася масштабна подія у галузі свинарства International Swine Session.

International Swine Session – це захід, який об’єднав провідних фахівців зі свинарства більш ніж з 20 країн світу, дозволив познайомитися з найновішими французькими розробками, лабораторіями й заводами, дізнатися про останні наукові дослідження та інновації.

У події взяли участь експерти групи компаній «Агровет Атлантик», а також клієнти та партнери – представники найбільших фермерських господарств і свинокомплексів України, виробники сільськогосподарської продукції.

В рамках International Swine Session українська делегація відвідала європейський завод з виробництва кормів компанії ССРА Group.

CCPA Group – один з лідерів на ринку кормів Європи, потужна інноваційна компанія, що розробляє і впроваджує новітні технології в годівлі на базі власних дослідних господарств і лабораторій.

Компанією CCPA Group була організована екскурсія на найпотужнішу в Європі лабораторію Deltavit, на базі якої тестують власні корми всесвітньо відомі компанії, такі як голандці «Nuscience Цехаве Корм» та провідний німецький виробник комбікорму Agravis. Особливість лабораторії Deltavit полягає в лабораторному устаткуванні, що розкладає корм на молекули.

Під час International Swine Session була презентована унікальна 3D-технологія та філософія годівлі, яка втілена у поєднанні трьох принципів: наукові розробки, ретельні дослідження й безперервне вдосконалення. Завдяки такій технології сучасний французький завод компанії CCPA створює високоякісні концентрати і премікси, на основі яких «Агровет Атлантик» виготовляє власні кормові добавки.

Всі корми французькі розробники перевіряють на власній дослідній фермі Euronutrition Farm.

Павло Ільницький, директор з продажів ГК «Агровет Атлантик»:«Ми на власні очі переконалися, як відбувається процес перевірки якості кормів і кормових добавок: кожну тварину відстежують за допомогою вживленого електронного чіпу, який фіксує кількість спожитої речовини, фактичний приріст, якість засвоєння корму тощо. Так впроваджують одразу 20-30 видів дослідних зразків, вони відстежуються й аналізуються по кожній тварині. Потім із сотні свиней відбирають фокус-групу з десятка тварин, на яких проводять остаточні дослідження. Після успішних дослідів продукт направляється на тестування у власні господарства, яких близько 50-ти. Там він проходить остаточне випробування протягом 3-5 років, а вже потім підлягає сертифікації та надходить у виробництво та продаж».

На International Swine Session відбувся освітній семінар, де доповідачами виступили провідні фахівці CCPAGroup– Лоран Рожер, Аліс Амар, Жан-Шарль Бенар, Венсан Бего, Мирей Уар та Ян Петер ван Ферней, представник Інституту свинарства(IFIP).

«Контроль коефіцієнта конверсії корму – один із ключових елементів високорентабельного свинарства. Щоб оцінити ефективність годівлі, потрібно розрахувати середньодобове споживання за залишком. Вивчення такого показника дозволить оптимізувати ефективність годівлі без збитку для швидкості зростання. Також це дозволить вивчити різницю годівлі між поросятами, котрі мають однакові розрахункові потреби», –прокоментував під час доповідіВенсан Бего, спеціаліст з годівлі поросят ССРА Group.

Доповідачі семінару розповіли про значну роль кукурудзи у раціоні поросят. Кукурудза є дуже поживною культурою, яка складається з помірної кількості амінокислот, крохмалю та фосфору. В порівнянні з сухим зерном енергетична цінність кукурудзи становить +1,5%. Дуже важливо у використанні кукурудзяного зерна контролювати суху масу, умови зберігання та своєчасно робити аналізи на зміст токсинів.

Завдяки InternationalSwineSession всі учасники заходу змогли обмінятися міжнародним досвідом і дізнатися про інноваційні розробки у галузі свинарства.

Група компаній «Агровет Атлантик» планує поділитися інноваціями та цікавими розробками на найближчому семінарі, який відбудеться наприкінці квітня в рамках Національної програми з підвищення кваліфікації українських фахівців зі свинарства.