• +38 (044) 391-41-20

FeedLance Production візьме участь у Національному дні ферми

20 червня на базі ТОВ «АГРОФІРМА «МАЯК» відбудеться Національний день ферми, в якому візьме участь компанія FeedLance Production (AVA Group), напрям ВРХ.

Захід буде присвячений вивченню алгоритму заготівлі грубих кормів з поля до кормового столу, і збере близько 300 учасників з усієї України - керівників та спеціалістів провідних молочно-товарних ферм України, представників комерційних компаній, галузевих об’єднань, експертів галузі.

Традиційно захід матиме теоретичну та практичну програми. Під час теоретичної учасники матимуть змогу прослухати низку лекцій про секрети годівлі та утримання ВРХ, а також про методи лікування та профілактики хвороб тварин, і ознайомитися з роботою та послугами компаній-партнерів заходу. Друга частина заходу - це екскурсія всіма блоками молочно-товарної ферми та демопоказ техніки на полі.

Фахівці напряму ВРХ компанії FeedLance Production, що входить до AVA Group, презентують на своєму стенді інноваційні розробки в галузі годівлі великої рогатої худоби, кормові рішення для підвищення ефективності молочного виробництва, а також консультуватимуть гостей із актуальних питань вирощування ВРХ.

Запрошуємо до нас на стенд!

Адреса: ТОВ "Агрофірма "Маяк", ДК ПД "Скіфія": Полтавська обл., смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 207