• +38 (044) 391-41-20

Команда AVA Group познайомилася з передовими молочними господарствами Чехії

З 10 по 13 липня 2019 року команда фахівців напряму ВРХ AVA Group здійснила бізнес-подорож до Чехії.

Головною метою подорожі стало більш детальне знайомство із виробництвом та застосування у приготуванні силосів інокулянтів данської компанії Chr. Hansen, яку на українському ринку представляє AVA Group, на прикладі передових молочних ферм Чехії.

Першим пунктом подорожі стало відвідування одного із заводів з виробництва інокулянтів данської компанії Chr. Hansen, який у Чехії розташований у містечку Старовіце, що поблизу Брно.

Організатори туру – представники компанії Chr. Hansen – здійснили для гостей екскурсію потужностями виробництва, та провели низку тренінгів щодо особливостей застосування інокулянтів, їх вплив на якість силосу та кінцеву продуктивність корів.

Окрім заводу, програма туру включала також відвідування 2-х високотехнологічних ферм, які у приготуванні грубих кормів використовують інокулянти Chr. Hansen.

Так, гості познайомилися із першою в Чехії роботизованою фермою в місті Пацов (Височина), на якій із 2001 року встановлені роботи-дояри від компанії Lely. Середня продуктивність господарства - 11 500 кг за 305 днів лактації.

Другим у програмі туру стало високотехнологічне господарство в місті Ухріце. Ферма має новеньке приміщення на 500 дійного стада, обладнане за всіма останніми тенденціями: системи клімат-контролю, повітрообміну, контролю вологості, освітлення - усе працює в автоматичному режимі. Датчики самостійно визначають, чи комфортно коровам, і за потреби вмикають додаткове світло, вентиляцію, опускають чи підіймають бокові штори та вентиляційний коник.

Окрім молочного бізнесу, підприємство має 2700 га землі та 30 000 бройлерів і біогазову установку. А силоси обробляються вже відомим в Україні, завдяки дистрибуції AVAGroup, продуктом,– інокулянтом Silosolve FC від Chr. Hansen.

«Новітні технології у практиці, дійсно, справили враження, - відгукується про відвідування господарства Ольга Лоза, технолог із годівлі ВРХ AVA Group. – Директор із тваринництва має доступ до даних щодо роботи усіх систем, продуктивності, даних по надоях – просто зі свого смартфону. Тобто, не обов‘язково йти до корівника, аби пересвідчитись у комфорті стада. Діджиталізація - крута та сучасна річ!»

«Навчання було насиченим та продуктивним, - каже Роман Силка, менеджер із продажів AVA Group.- Окрім головної теми – ролі інокулянтів для покращення якості силосу, ми також перейняли досвід та дізнались про особливості приготування грубих кормів у Чехії, усі тонкощі щодо збору зеленої маси на силос, правила дроблення зерна, які забезпечують максимальну поживність корму».

«Такі бізнес-тури допомагають краще розуміти усі специфічні особливості роботи із продуктом, який ми презентуємо на українському ринку, - каже Леонід Кошовий, технічний продакт-менеджер із силосних інокулянтів AVA Group. – Я маю на увазі, інокулянти Chr. Hansen. Якщо в Україні ще не усі господарства почали застосувати інокулянти, то ті ферми, які ми відвідали в Чехії, співпрацюють з Chr.Hansenуже упродовж багатьох років. І ми змогли побачити ті результати по продуктивності, які забезпечуються за допомогою застосування даного продукту. Вони вражають!» 

Детальний фотозвіт - тут.

http://avatlantik.com.ua/uk/media/gallery/245